شرکت مهندسی نوین فراصوت شهر راز

شرکت مهندسی نوین فراصوت شهر راز بزرگ ترین تولید کننده حمام های  التراسونیک در ایران می باشد. محصولات این شرکت در تمام نقاط ایران از جمله تهران، اصفهان، خوزستان، خراسان و…مورد استقبال خریداران محترم قرار گرفته است.

این شرکت تمامی محصولات خود را با توجه نیاز کارفرمایان محترم طراحی کرده و پس از تایید نقشه ها و مدارک فنی توسط کارفرما، در کوتاه ترین زمان نسبت به سایر رقبا، اقدام به ساخت و تحویل کالا می نماید. وجه تمایز شرکت مهندسی نوین فراصوت شهر راز نسبت به سایر شرکت های همکار، کیفیت بالای تولید، قیمت بسار مناسب، مدت زمان کوتاه تر تحویل کالا، خدمات پس از فروش و گارانتی یک ساله و… می باشد.

محصولات ما:

  • حمام التراسونیک رومیزی: این مدل از حمام های التراسونیک در سایزهای 1 لیتری، 3 لیتری، 6 لیتری، 10 لیتری، 15 لیتری، 22 لیتری و 27 لیتری به فروش می رسند و کاربردهایی نظیر طلافروشی ها، شستشوی برد الکترونیک، شستشوی قطعات کوچک و… دارند.
  • حمام التراسونیک صنعتی: این مدل از حمام های التراسونیک در سایزهای بزرگ و در حجم هایی حداقل 60 لیتری و به صورت سفارشی ساز ساخته می شوند. ابعاد طول و عرض و عمق دستگاه با توجه به نیاز کارفرما تعیین می گردد و فرآیند ساخت پس از تایید فنی نقشه ساخت توسط کارفرما آغاز می گردد. همچنین این مدل از دستگاه ها می تواند مجهز به بالابر برقی یا پنوماتیک گردد. جهت ثبت سفارش به صفحه تماس با ما مراجعه نمائید.